Wysłuchasz tu ciekawych rozmów i pogłębisz wiedzę o prawach człowieka w Polsce i na świecie. Specjalnie dla Ciebie nagrywamy nasze spotkania i debaty prowadzone w ramach Amnesty Alert, naszej współpracy z Docs Against Gravity czy przyznawanej corocznie nagrody Pióro Nadziei. Tylko dla członkostwa: dzięki temu, że jesteś członkiem_członkinią Amnesty masz dostęp do dodatkowych treści „zza kulis” naszej działalności – spotkań przygotowanych specjalnie dla naszej społeczności, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Obejrzyj spotkania, przeczytaj wywiady, posłuchaj podcastów, dzięki którym zajrzysz za kulisy działania Amnesty. W tej sekcji znajdziesz też polecane przez nas materiały związane z działalnością Amnesty.

Spotkanie z Oksaną Pokalczuk

Tylko dla członkostwa: obejrzyj spotkanie z Oksaną Pokalczuk, dyrektorką ukraińskiej sekcji Amnesty International i dowiedz się więcej o obecnej sytuacji praw człowieka w Ukrainie. Spotkanie jest w języku angielskim.

Podcasty i rozmowy

→ Więcej o podcaście Witness from Amnesty International

→ Więcej o podcaście Obcy w swoim domu. Palestyńczycy a Izrael

→ Więcej o podcaście Moja zbrodnia to mój paszport

Transmisja z gali wręczenia nagrody Pióro Nadziei 2021

Jak nie dać się zmanipulować?
Warsztat prowadzony przez dr. Daniela Midera

Amnesty Alert! Prawa człowieka są łamane! Teraz! Reaguj!

Dołącz do Sieci Pilnych Akcji Amnesty Alert!

Jeśli chcesz dołączyć do Sieci Amnesty Alert i jako pierwsza_y otrzymywać powiadomienia o Pilnych Akcjach oraz jeszcze mocniej zaangażować się w obronę praw człowieka kliknij w link i wypełnij formularz.