WSPIERAJ prawa człowieka

Wspólnie możemy chronić prawa obywateli, zapewnić lepszą przyszłość ludziom uciekającym przed wojną, a także sprzeciwić się torturom oraz karze śmierci. Wykorzystaj swój głos i przekaż darowiznę na rzecz równości, wolności oraz ludzkiej godności. Twoje działanie zmienia świat!

Wspieraj

DZIĘKUJEMY ZA TWOJĄ TROSKĘ

Kiedy niewinni cywile stają się ofiarami konfliktu, zbieramy dowody i ujawniamy światu przypadki łamania praw człowieka.

Gdy aktywiści, dziennikarki, prawnicy, lekarki i inni są więzieni za mówienie prawdy, mobilizujemy nasz globalny ruch, by ich uwolnić.

Kiedy przywódcy polityczni rozprawiają się z dysydentami i ograniczają dostęp do informacji, mówimy w imieniu wszystkich tych, którzy nie mogą tego zrobić.

Ta ratująca życie praca jest możliwa tylko dzięki naszym zaangażowanym, odważnym i hojnym darczyńcom – ludziom, którzy sprawiają, że Amnesty International ma potężną siłę sprawczą. Abyśmy mogli kontynuować naszą działalność, potrzebujemy Twojego wsparcia.

Bernardo Caal Xol

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ RATUJĄCĄ ŻYCIE

Jesteśmy w 100% niezależni i finansowani przez ludzi takich jak Ty. Nie przyjmujemy pieniędzy od polskiego rządu, partii i organizacji politycznych, więc nie mają one wpływu na nasze działania. Boją się nas i powinni się bać, bo patrzymy im na ręce.

Twoje wsparcie pomaga ratować ludzi zagrożonych egzekucją w celi śmierci, uwalniać niesprawiedliwie więzionych i przebijać się przez chaos informacyjny dzięki eksperckim badaniom – popychając rządzących do działania.

Możesz dać nadzieję milionom ludzi, którym prawa są odbierane. Bądź zmianą, którą chcesz zobaczyć na świecie. Przekaż darowiznę już dziś.


Chcesz przekazać nam darowiznę przelewem?

Nr konta: 85 1090 1098 0000 0000 0959 0181
Santander Bank Polska
Amnesty International
Sapieżyńska 10A
00-215 Warszawa
Tytuł przelewu: Darowizna na Cele Statutowe

JAK JESZCZE MOŻESZ POMÓC:

ZRÓB ZAKUPY Z FANIMANI

Robisz zakupy w internecie? Zainstaluj wtyczkę FaniMani w przeglądarce, a procent z Twoich zakupów zostanie przekazany na prawa człowieka. Nie zapłacisz więcej – to sklep przekaże darowiznę.

POBIEGNIJ W BIEGU CHARYTATYWNYM

Dzięki projektowi #BiegamDobrze możesz wspierać Amnesty International podczas Maratonu i Półmaratonu Warszawskiego.


W sprawach związanych z darowiznami:


Podpisanie/zawieszenie/odwołanie polecenia zapłaty, zmiana terminu doręczenia/wstrzymanie kuriera z formularzem, pytania o członkostwo (ważność opłaconej składki, wysyłka karty członkowskiej), potwierdzanie numerów, z których dzwonią fundraiserzy, prosimy o kontakt telefoniczny na nr 785 002 693 lub poprzez e-mail: [email protected]