Zaproszenie na Walne Zgromadzenie i świętowanie 25-lecia Amnesty International w Polsce

Przed nami wyjątkowe Walne Zgromadzenie, które będzie połączone ze świętowaniem 25 lat istnienia Amnesty International w Polsce. Oprócz formalnych obrad zapraszamy na wieczorne spotkanie, które będzie okazją do podsumowania ostatnich lat naszej działalności na rzecz praw człowieka.
Będzie to także niezwykła okazja do wspólnego świętowania i spotkania osób, które od 25 lat tworzą i wspierają Amnesty International w Polsce. Aby zgłosić swój udział w Walnym Zgromadzeniu i w wieczornym spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza lub przesłanie swoich danych listownie na adres Stowarzyszenia (imię i nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania i numer karty członkowskiej) do 10 maja.
Najważniejszym punktem programu Walnego Zgromadzenia będzie głosowanie nad przyjęciem raportów – merytorycznego i finansowego – oraz wybór nowych władz Stowarzyszenia.
Osoby zainteresowane kandydowaniem do Zarządu lub Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia prosimy przed wysłaniem zgłoszeń o dokładne zapoznanie się z uchwałą Zarządu nr 1/04/2015. Zgłoszenie wraz z kompletem dokumentów należy wysłać do biura Stowarzyszenia na adres email 25lat(at)amnesty.org.pl lub listem poleconym do 16 maja 2015 roku, do godz. 23:59.
Wyjątkowym gościem tegorocznego Walnego Zgromadzenia będzie Steve Crawshaw, Director, Office of the Secretary General, AI, który poprowadzi konsultacje na temat globalnych kampanii na lata 2016-2019.
Na wieczorne spotkanie dołączy wielu innych znamienitych i ważnych dla Amnesty International gości. Liczymy na Waszą obecność! Pokażmy, jak silnym jesteśmy ruchem!
*******************
Informacje dodatkowe:
Obrady Walnego Zgromadzenia odbędą się w sobotę 23 maja 2015 r. w godzinach 12.00 – 17.00. Poprzedzone będą konsultacjami w sprawie globalnych kampanii na lata 2016 – 2019 (10.30 – 12.00). Miejsce obrad i konsultacji: Akademia Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39.
Od godziny 19.00 zapraszamy na spotkanie z okazji 25-lecia Amnesty International w Polsce, które odbędzie się w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta przy Placu Małachowskiego 3, w Sali Multimedialnej.