Infografika informująca o dwudniowych szkoleniach dla nauczycieli.

Wspieraj aktywizm młodych osób. Zapraszamy na szkolenie w Warszawie!

Czy pracujesz w szkole, instytucji edukacyjnej lub kulturalnej z młodzieżą? Czy ta młodzież chce działać na rzecz praw człowieka, nie zgadza się na dyskryminację i niesprawiedliwość?

Jeśli tak, to założenie Szkolnej Grupy Praw Człowieka jest świetnym rozwiązaniem! Młode osoby potrzebują Twojego wsparcia w podejmowaniu działań i realizacji swoich pomysłów! 

Więcej informacji o Szkolnych Grupach znajdziesz tutaj: https://www.amnesty.org.pl/dzialaj/edukacja/szkolne-grupy/ 

Szkolenie odbędzie się w dniach 22-23 września 2023 (piątek-sobota) w Warszawie.

Gwarantujemy zwrot kosztów podroży (transportem publicznym), dwa noclegi (czw./pt. oraz pt./sob.) w 2-osobowych pokojach oraz wyżywienie (wegetariańskie). 

Jeśli chcesz założyć Szkolną Grupę Praw Człowieka, to serdecznie zapraszamy Cię na szkolenie, na którym dowiesz się, jak to zrobić.

To jednak nie wszystko! Co jeszcze mamy w planach?

  • Poznanie się i wspólne przekazanie sobie energii oraz inspiracji do działania.
  • Wymiana doświadczeń osób prowadzących Szkolne Grupy Praw Człowieka.
  • Sesję poświęconą wspieraniu sprawczości i aktywizmu młodzieży.
  • Sesję z prof. Jackiem Pyżalskim na temat zachowań dysfunkcjonalnych i przemocowych online (spotkanie będzie dotyczyło różnych wymiarów zachowań dysfunkcjonalnych online, głównie związanych z tematem agresji elektronicznej – w tym przemocy uprzedzeniowej, rówieśniczej, przemocy wobec celebrytów oraz patostreamingu).

O dokładnych godzinach i programie będziemy informować w późniejszym terminie. 

Prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 10 września:


Szkolenie jest realizowane w ramach projektu “StandByMe – razem przeciw przemocy ze względu na płeć” finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Więcej informacji o projekcie: https://www.amnesty.org.pl/standbyme/