ZAMÓW BEZPŁATNĄ PUBLIKACJĘ

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Amnesty International ma przyjemność zaprezentować nową publikację w ramach projektu Odkryj siłę praw człowieka.
“Odkryj Siłę Praw Człowieka” to roczny, ogólnopolski projekt Amnesty International, który ma na celu zwiększenie umiejętności obywatelskich i świadomości prawnej uczniów szkół średnich i gimnazjalnych. Projekt jest dofinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
W ramach projektu powstał nowoczesny materiał edukacyjny (książka zawierająca scenariusze do wykorzystania podczas lekcji, szkoleń, zajęć oraz komplementarny materiał multimedialny).
Stowarzyszenie Amnesty International nie czerpie żadnych korzyści finansowych z realizowanego projektu. Materiał edukacyjny jest rozpowszechniany bezpłatnie nauczycielom/nauczycielkom, trenerom/trenerkom, edukatorom/edukatorkom na terenie całej Polski.
Jeżeli zajmujecie się Państwo edukacją obywatelską i chcielibyście dostać bezpłatny egzemplarz książki, prosimy o wypełnienie formularza zamówienia i odesłania adres [email protected].