Walne Zgromadzenie 2022, obrady w ECS w Gdańsku

Zaproszenie Macieja Czaplińskiego, prezesa Zarządu, na Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia (2023)

Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Amnesty International zbliża się wielkimi krokami. W tym roku spotkamy się 20 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66. Walne Zgromadzenie jest doskonałą okazją, aby wspólnie spędzić czas i poznać inne osoby zaangażowane w działania na rzecz praw człowieka.  

Podczas Walnego Zgromadzenia wymienimy się opiniami i przemyśleniami na temat dotychczasowych działań Amnesty, określimy plany na najbliższą przyszłość i wybierzemy nowe władze Stowarzyszenia. W tym roku wybierzemy pięć osób, które uzupełnią skład Zarządu oraz trzy osoby do Komisji Rewizyjnej. Walne Zgromadzenie to także unikalna okazja, by poznać sposób i metody działania Amnesty International od środka.

W tym roku Walne Zgromadzenie uatrakcyjnią wydarzenia towarzyszące. Zapraszamy już na godzinę 10:00 na wykład „Polska 2023 – najważniejsze wyzwania w obszarze praw człowieka” dr Hanny Machińskiej, zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich w latach 2017–2022. O godzinie 14:00 zaś odbędzie się ekspercki panel dyskusyjny dot. przeciwdziałania przemocy ze względu na płeć – „Cyberprzemoc krzywdzi naprawdę”.

Do zobaczenia na Walnym Zgromadzeniu! 

Maciej Czapliński
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Amnesty International