Szczecin biega przeciwko torturom

Bieg, marsz, spacer na 1 km będzie formą sprzeciwu wobec stosowania tortur w różnych krajach świata. Będziemy zbierać podpisy pod petycjami w sprawie ofiar tortur m.in. z Maroka, Uzbekistanu czy Meksyku.
PRZYJDŹ I RAZEM Z NAMI SPRZECIW SIĘ TORTUROM!
Zapisy na bieg odbędą się w godzinach 11:00-11:50 w dniu wydarzenia przy stoisku Amnesty International przy fontannach na Jasnych Błoniach (ul. Karola Szymanowskiego).
Start biegu: godzina 12:00
Regulamin wydarzenia i mapka biegu
Pierwsze 100 osób na mecie otrzyma pamiątkowy dyplom udziału w wydarzeniu.
Ponadto każdy z uczestników weźmie udział w LOTERII Z ATRAKCYJNYMI NAGRODAMI (podstawą udziału w loterii będzie nr startowy, otrzymany przy rejestracji). Nagrody ufundowane są przez lokalnych sponsorów takich jak: Bagietka, Szkoła Jogi Klasycznej Ewy i Rafała Lichtarowiczów, Eurofitness Szczecin, Wellbeing Rozwój, Zdrowie&Harmonia.
Do wygrania m.in. karnety na zajęcia jogi, książki o tematyce praw człowieka, karnety do kosmetyczki, wejściówki na siłownię, torba maskotek, vouchery do wykorzystania w sieci piekarni Bagietka.
Wodę dla uczestników biegu zapewnia Kantor Darex, a materiały promocyjne wydarzenia zostały zaprojektowane przez firmę Buzzad.co. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Przebiegnij się z nami w obronie praw człowieka. Dystans nie jest długi, trasa przyjemna – przez Aleję Platanów na Jasnych Błoniach. Zapraszamy amatorów biegania jak i profesjonalistów.
Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będzie Towarzystwo Ratownicze oraz Policja – pieszo, na koniu i z psem policyjnym. Wiele atrakcji czeka zarówno małych jak i większych. Spędźcie sobotnie popołudnie razem z nami! Zapraszajcie rodzinę i znajomych.
DO ZOBACZENIA!
Zespół Amnesty International grupa lokalna Szczecin [email protected]
Dołącz do wydarzenia na FB
https://youtu.be/FaIvSZ7nutM