UWAGA AKCJA: Malujemy mural na Maraton Pisania Listów!

Mural “Kalendarze empatii” będzie przedstawiał Alesia Bialackiego, dziewczyny z Pussy Riot i więźnia z Guantanamo, którzy na więziennym kalendarzu odznaczają kolejne dni do końca wyroku… – tutaj możecie zobaczyć ROBOCZY PROJEKT MURALU. 
Chcemy, aby odbiorcy wczuli się w położenie osób niesłusznie skazanych, dlatego każdy sam będzie mógł odznaczyć na muralowym kalendarzu kolejny dzień!
Mural ma również zachęcać odbiorców do napisania listu w obronie więźniów i tutaj CHCEMY WAS ZAANGAŻOWAĆ! 🙂 
Listy przedstawione na muralu  będą  odzwierciedlać społeczne poparcie i naszą solidarność z więźniami sumienia. Im więcej osób weźmie udział w projekcie, tym więcej listów wsparcia pojawi się na muralu!
Każda osoba, która wesprze muralowy projekt będzie mogła stać się jego częścią – IMIĘ i MIEJSCOWOŚĆ tej osoby umieścimy na listach przedstawionych na muralu.
Wystarczy, że do 22 listopada wyślesz e-maila na adres [email protected] zawierającego Twoje IMIĘ i MIEJSCOWOŚĆ, z której pochodzisz oraz wpłacisz 20 zł na mural i Maraton Pisania Listów.

  • zrób przelew na nasze konto:
    85 1090 1098 0000 0000 0959 0181
    Bank Zachodni WBK S.A. 6 O/Gdansk
  •  Wpłać online przez system DOTPAY

Wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostaną na wykonanie muralu i organizację Maratonu Pisania Listów – tylko dzięki Wam możemy organizować takie akcje!
Zostań częścią tego niezwykłego projektu! 
RAZEM MAMY SIŁĘ! 🙂
Dowiedz się więcej o MARATONIE:
 Kogo bronimy w tym roku? – Gdzie piszemy? – Zorganizuj maraton w swoim mieście!
– Dołącz do Wydarzenia na FACEBOOKU