Praca: Grafik

amnesty-szuka-grafika
Zadania:

  • Projektowanie materiałów graficznych do social media, np.: infografiki, memy
  • Przygotowanie grafik na stronę internetową, np.: banery statyczne i animowane
  • Projektowanie elementów identyfikacji wizualnej organizacji
  • Obróbka materiałów graficznych oraz przygotowanie materiałów do druku
  • Ścisła współpraca z osobami odpowiedzialnymi za komunikację i koordynację projektu

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w projektowaniu graficznym
  • Biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, InDesing, Illustrator, etc.)
  • Znajomość HTML, HTML 5, Flash
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i sprawna komunikacja
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z organizacjami pozarządowymi

Oferujemy:

  • Pracę w prestiżowej międzynarodowej organizacji
  • Pracę w wymiarze do pół etatu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie ok. 1750 zł brutto miesięcznie
  • Możliwe różne formy zatrudnienia: faktura, umowa o dzieło, umowa zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i portfolio do 7 września 2014 na adres: rekrutacja(at)amnesty.org.pl, tytuł wiadomości: “Grafik”.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.
Rekrutacja jest częścią projektu “Razem mamy siłę: stop dyskryminacji!”, realizowanego w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.
Stowarzyszenie Amnesty International respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).